Nápověda ke stránce Historie provozoven

  Stránka s historií údajů o provozovnách aplikace pro správu údajů o provozovnách podle § 17 zákona č. 112/2016 Sb. (Zákon o evidenci tržeb).

  Přehled historických provozoven

  Na stránce je zobrazena tabulka s přehledem historických záznamů provozoven. Každý záznam obsahuje údaje, které byly o provozovně evidovány v určitém období v minulosti.
  Tabulka obsahuje stejné sloupce, jako tabulka na stránce Přehled aktuálních provozoven. K tomu navíc ještě sloupce, které obsahují počátek a konec časového intervalu, kdy byly údaje o provozovně uložené v daném záznamu aktuální:
  • Platnost od - počátek období platnosti záznamu
  • Platnost do - konec období platnosti záznamu

  Filtr tabulky

  Nad tabulkou je možné nastavit filtr pro výběr pouze určitých záznamů. Nastavením hodnot filtru a stisknutím tlačítka "Filtrovat" se filtr nastaví. Pokud je filtr nastaven, je zobrazeno tlačítko "Zrušit filtr a řazení", jehož stisknutím se filtr zruší včetně nastaveného řazení záznamů.
  Řádky v tabulce je dále možné třídit podle jednotlivých sloupců (vzestupně nebo sestupně) kliknutím na text v záhlaví tabulky. U aktuálně vybraného sloupce pro třídění je zobrazena ikona (šipka).
  Kliknutí na řádek tabulky vyvolá přechod na stránku s výpisem detailních údajů o historickém záznamu provozovny.
  Generální finanční ředitelství
  Lazarská 7, 117 22 Praha 1 | Technická podpora:
  ePodporaikona: externí web
  Verze: 41.39.1 ze dne 09.11.2021 12:50